CENNIK

Sesje zdjęciowe

Sesja studyjna /8 zdjęć/ 680 PLN Sesja odbywa się w prywatnym studio fotograficznym z udziałem profesjonalnej wizażystki. Zdjęcia zostają poddane zaawansowanej obróbce fotograficznej. Każde dodatkowe ujęcie 59 zł/zdjęcie. Czas oczekiwania na zdjęcia: maksymalnie 4 tygodnie.
Sesja beauty do MUT /edytorial/ 200 PLN/zdjęcie Sesja odbywa się w moim studio fotograficznym w uzgodnionym terminie. Sesja musi byc zorganizowana minimum 10 dni przed terminem oddania zdjęć. Zdjęcia są obrobione z efektem high end i oddane w formacie drukarskim A4 w rozdzielczości 300 dpi.
Sesja biznesowa /ilość zdjęć do uzgodnienia/ od 980 PLN Profesjonalna fotografia korporacyjna obejmująca fotografie pracowników /tzw. awatary/, wnętrz siedziby firmy, fotografie pracowników przy pracy, fotografie budynku firmy itp. Końcowa wycena zależy od indywidualnych ustaleń, ilości pracowników i wnętrz, lokalizacji firmy. Czas oczekiwania na zdjęcia: w zależności od ilości materiału od 2-5 tygodni.
Sesja buduarowa/sensualna PAKIET BASIC /10 zdjęć/ 690 PLN Kobieca, intymna sesja w klimatach buduarowych. Moduł BASIC zawiera: dojazd do klientki/umówionej lokalizacji do 30 km, sesję fotograficzną, pomoc w stylizacji włosów oraz w rezultacie 10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia zostają poddane zaawansowanej obróbce fotograficznej z efektem high-end. Przed sesją klientka otrzymuje szczegółowy poradnik, który pomoże przygotować się do tego typu zdjęć. Zdjęcia zostają poddane zaawansowanej obróbce fotograficznej.
Każde dodatkowe ujęcie 59 zł/zdjęcie.
Czas oczekiwania na zdjęcia: maksymalnie 4 tygodnie.
Sesja buduarowa/sensualna PAKIET PREMIUM /10 zdjęć/ 850 PLN Ekskluzywna, bardzo kobieca sesja fotograficzna w klimatach buduarowych dla wymagajacych pań realizowana w kompleksowy sposób w luksusowych apartamentach hotelowych. Pakiet PREMIUM zawiera sesję zdjęciową w apartamencie wysokiej klasy, sesję fotograficzną, pomoc w stylizacji włosów, makijaż wykonany przez profesjonalną wizażystkę oraz w wynikowo 10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia z sesji zostają poddane zaawansowanej obróbce fotograficznej z efektem high-end. Przed sesją klientka otrzymuje szczegółowy poradnik, który pomoże przygotować się do tego typu zdjęć. Zdjęcia są poddane zaawansowanej obróbce fotograficznej.
Każde dodatkowe ujęcie 59 zł/zdjęcie.
Czas oczekiwania na zdjęcia: maksymalnie 4 tygodnie.
Fotografia produktu na białym tle lub aranżowane od 59 PLN/ujęcie* Profesjonalna sesja produktu dowolnego rodzaju. W zależności od zapotrzebowania wykonuję fotografie na białym tle, lub w dowolnych aranżacjach. Cena dostosowana będzie do rodzaju produktu i jego aranżacji. Zdjęcia poddane są zaawansowanej obróbce fotograficznej. Przy dużej ilości zdjęć możliwość negocjacji ceny.
*Produkty biżuteryjne ze względu na specyfikę produktu wyceniam indywidualnie.
Fotografia żywności na białym tle lub aranżowane od 59 zł/ujęcie* Profesjonalna sesja żywności. W zależności od zapotrzebowania wykonuję fotografie na białym tle, lub w dowolnych aranżacjach. Cena dostosowana będzie do rodzaju produktu i jego aranżacji. Zdjęcia poddane są zaawansowanej obróbce fotograficznej. Przy dużej ilości zdjęć możliwość negocjacji ceny.
Fotografia wnętrz od 790 PLN Fotografie wnętrz mieszkalnych, biurowych, handlowych, dla biur nieruchomości, projektantów wnętrz i klienta indywidualnego.
Fotografia plażowa sezonowa /8 zdjęć/ 580 PLN Letnia alternatywa na buduarowe sesje w apartamentach hotelowych, zdjecia w stylizacjach kąpielowych i plażowych na piasku i w wodzie stanowia miłą i jakże przyjemną odmianę na letnie upały. Sesje odbywają się we wczesnych godzinach rannych ze względu na brak ludzi i dobre światło i trwają zwykle do 2 godzin. Cena obejmuje także usługę profesjonalnego wizażysty.
Fotografia dziecięca plenerowa /10 zdjęć/ 570 PLN Profesjonalna fotografia dziecieca dla dzieci w wieku minimum przedszkolnym. Nie wykonuję sesji noworodkowych. Zdjęcia poddane są zaawansowanej obróbce fotograficznej. Podana cena dotyczy sesji w Tarnowskich Górach lub nabliższej okolicy, dla lokalizacji oddalonej więcej niż 25 km doliczam koszt dojazdu.
Reportaż ślubny/okazjonalny od 2600 - 3500 PLN Reportaż obejmuje przygotowania panny młodej, ceremonię ślubną, przyjęcie weselne do oczepin, sesję indywidualną z młodą parą /plener/ realizowaną w dniu ślubu lub w wybranym terminie. Fotoreportaż zostanie dostarczony w postaci fotoksiążki/albumu z wybraną ilością zdjęć oraz jako zestaw 100 zdjęć z obróbką na nośniku cyfrowym. Dokładna wycena zależy od miejsca sesji plenerowej oraz formatu/ilosci stron zamawianej fotoksiążki.
Sesja autorska do kalendarza firmowego od 2800 PLN Sesja autorska z udziałem profesjonalnej modelki bądź modelek w ustalonej tematyce i zaaranżowanej stylizacji. Sesja jest realizowana kompleksowo z udziałem wizażysty, fryzjera i stylisty. Wynikowo pakiet zdjęć zawiera 12 zdjeć na rozkładówki miesięczne + 1 na okładkę.

Warsztaty fotograficzne

NOWOŚĆ! Photoshop dla poczatkujących
/forma indywidualna lub dla max. 2 osób/
570 PLN Kurs zawiera omówienie interfejsu, narzędzi i filtrów stosowanych w programie Photoshop ze szczególnym uwzględnieniem modułów przydatnych w pracy retuszera.
Warsztaty fotografii sensualnej /maks. 6 osób/ 650 PLN Szczegóły o warsztatach, ich dokładny opis znajduje się na zakładce warsztaty.
Warsztaty fotografii studyjnej z modelkami 580 PLN Szczegóły o warsztatach, ich dokładny opis znajduje się na zakładce warsztaty.
Indywidualne warsztaty fotografii sensualnej z modelką 1350 PLN Szczegóły o warsztatach, ich dokładny opis znajduje się na zakładce warsztaty.
Warsztaty z profesjonalnego retuszu
MODUŁ GRUPOWY
480 PLN Szczegóły o warsztatach, ich dokładny opis znajduje się na zakładce warsztaty.
Warsztaty z profesjonalnego retuszu
MODUŁ INDYWIDUALNY
890 PLN Szczegóły o warsztatach, ich dokładny opis znajduje się na zakładce warsztaty.

Retusz fotograficzny


Retusz wykonuję anonimo, nigdy nie uzurpuję sobie prawa do podpisywania mnie na publikowanych zdjęciach. Jeśli nie uzyskam jednoznacznej zgody klienta powierzane mi zdjęcia nigdy nie ukażą się w moim portfolio, nikt nie zobaczy też zdjęć przed retuszem.

Portret/Fashion 60 PLN/h pracy Profesjonalny retusz dostosowany do wysokiej jakości druku poligraficznego, cyfrowego oraz wielkoformatowego. Ilość godzin pracy określam po zapoznaniu się z materiałem zdjęciowym. Możliwość negocjacji ceny jeśli docelowo zdjęcie jest przeznaczone wyłącznie do publikacji internetowych.
Beauty 85 PLN/h pracy Stosuję retusz z efektem high end /- bardzo zaawansowana i precyzyjna obróbka bez utraty faktury skóry/ dostosowany do wysokiej jakości druku poligraficznego oraz wielkoformatowego.
Możliwość negocjacji ceny jeśli docelowo zdjęcie jest przeznaczone wyłącznie do publikacji internetowych.
Fashion 55 PLN/h pracy Profesjonalny retusz dostosowany do wysokiej jakości druku poligraficznego oraz wielkoformatowego.
Możliwość negocjacji ceny jeśli docelowo zdjęcie jest przeznaczone wyłącznie do publikacji internetowych.
Zdjęcia typu lookbook na jednolitym tle do sklepów internetowych od 19 PLN Retusz zdjeć e-commerce dostosowanych do wyświetlania w internecie.

Podane ceny są cenami netto. Cennik nie stanowi oferty w sensie handlowym. Podane ceny są poglądowe i mogą ulec zmianie w zależności od rodzaju zlecenia, czasu trwania sesji, ilości produktów oraz stopnia skomplikowania sesji. Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty dopasowanej do Państwa zapotrzebowania.

najbliŻsze  warsztaty

  • Warsztaty fotografii sensualnej
    25 Lutego, 2018
  • Warsztaty fotografii sensualnej
    maj, 2018
  • Warsztaty fotografii sensualnej
    lipiec, 2017