warsztaty fotografii sensualnej

blog

Indywidualne warsztaty fotografii sensualnej z modelkami


Fotografia sensualna czyli inaczej buduarowa to ten szczególny rodzaj fotografii gdzie celem jest pokazanie kobiety w sposób możliwe najpiękniejszy, delikatny, zmysłowy. Aby takie zdjecie powstało musi budzić emocje a zeby je od modelki otrzymać, trzeba umieć je wydobyć. Do tego dochodzi nie tylko znajomość własnego aparatu fotograficznego ale także umiejętność znalezienia i umiejętnego wykorzystania światła, zarówno tego naturalnego jak i pozyskanego dzięki lampom fotograficznym. Tego wszystkiego można się nauczyć.

Czego nauczysz się na moich warsztatach?

Umiejętnie wykorzystywać zastane warunki oświetleniowe, stosować odpowiednie nastawy aparatu, wykorzystywać źródła światła ciągłego i jego modyfikatory, pracować z profesjonalną modelką w klmatach sensualnych, samemu znaleźć odpowiednie kadry, wybierać te najlepsze do dalszej obróbki, czyli - wszystkiego co najważniejsze, aby tworzyć coraz lepsze zdjęcia.

Jak wyglądają takie warsztaty?

Zaczynamy od pogadanki na tematy techniczno-logistyczne - wszak zanim się zacznie robić zdjęcia trzeba mieć gruntowne przygotowanie teoretyczne. Po omówieniu kilka ważnych kwestii zaczynamy działać z aparatem w ręku - ja zaczynam pracować z modelką okraszając to co robię szczegółowym komentarzem, następnie ty masz indywidualny czas pracy z modelką pod moim czujnym okiem. Próbujemy różnych miejsc i szukamy najciekawszych kadrów.

Po pierwszej serii zdjeć siadamy na krótko aby omówić rezultaty naszej pracy, zadajemy pytania i rozwiewamy wątpliwości.

Potem następuje kolejna seria zdjeć - modelka w innej stylizacji pozuje nam kolejny raz tym razem sesja odbywa się z udziałem lamp fotograficznych i jak poprzednim razem - po mojej prezentacji pracujesz z modelką iundywidualnie.

Po zakończeniu pracy modelki jest czas na przedyskutowanie swoich kadrów, dyskusje i pytania.

W czasie warsztatów do dyspozycji będą przekaski i kawa, przewiduję jedną dłuższą ok. 15-20-minutową przerwę na kanapkowy posiłek.

Najlepsze zdjęcia z warsztatów będzie można umieścić we własnym portfolio.

Co z robić aby wziąć udział w warsztatach?

Przede wszystkim zgłosić chęć uczestnictwa za pomocą maila lub w wiadomości za pomocą Fan Page'a i wpłacić pełną należność nie później niż 7 dni przed terminem warsztatów. Przedpłata jest jednoznaczna z rezerwacją terminu.

Po zgłoszeniu wysyłam uczestnikowi mail ze wszystkim niezbędnymi informacjami oraz kilkoma pytaniami, które pozwolą mi lepiej przygotować się warsztatów.

Jeśli z jakichś losowych przyczyn warsztaty zostaną przeze mnie odwołane zwracam 100% wpłaty na podane konto uczestnika.

Tak to wygląda ze strony formalnej. Zapraszam do wspólnej nauki i zabawy :)


najbliŻsze  warsztaty