Workshops

Spotkania z fotografią sensualną organizuję kilka razy w roku, grupowe jak i indywidualne dla szczególnie wymagających fotografów. Zapisy odbywają się za pośrednictwem Facebooka lub mailowo. Wszystkie terminy ogłaszane są jako wydarzenia na fanpage’u i zapowiadane z przynajmniej miesięcznym wyprzedzeniem.

Warsztaty fotografii sensualnej
moduł grupowy

950 PLN

Spotkanie z fotografią buduarową, zmysłową i bardzo kobiecą realizowaną w pięknych wnętrzach apartamentów hotelowych. Dla każdego, kto chciałby rozpocząć przygodę z sensualami bądź poprawić swój warsztat. Spotykamy się w kameralnym gronie, aby zapewnić komfort pracy. Uczymy się pracy z modelką, szukania najciekawszych kadrów, radzenia sobie z ograniczeniami, które niesie za sobą praca w niedużych pomieszczeniach i wykorzystywania warunków oświetleniowych. Na warsztatach pracujemy zwykle w świetle zastanym ale zdarza się także, że wykorzystuję lampy swiatła stałego.
Ilość uczestników: max 8 osób

Pozują dwie profesjonalne modelki.

Warsztaty fotografii sensualnej
moduł indywidualny

1750 PLN

Warsztaty indywidualne z modelką to opcja dla tych tych, którzy wolą indywidualne podejście do nauki fotografii. Spotkanie z fotografią buduarową, zmysłową i bardzo kobiecą realizowaną w pięknych wnętrzach apartamentów hotelowych. Uczymy się wszystkiego, co najważniejsze a więc kontaktu z modelką, odpowiednie jej poprowadzenie, wykorzystanie zastanego światła i wykorzystywanie warunków, w jakich przyszło nam fotografować. Na warsztatach pracujemy zwykle w świetle zastanym ale zdarza się także, że wykorzystuję lampy światła stałego.

Warsztaty retuszu high end
BEGINNERS

moduł indywidualny on-line

950 PLN

Warsztaty, na których poznasz wszystkie podstawowe techniki, które są stosowane w komercyjnym retuszu. Spotkanie przebiega na żywo za pośrednictwem komunikatora Skype z opcją udostępniania ekranu i połączeniu słuchawki/mikrofon, tak, że podczas trwania warsztatów, można zadawać pytania.
Wymagania: znajomość podstaw Photoshopa

Tematy omawiane podczas warsztatów:

1. Sprzęt do retuszu
2. Wywoływanie RAWu
(Camera RAW Adjustments)
3. Narzędzia PS stosowane do obróbki
5. Czyszczenie skóry
4. Frequency Separation
5. Dodge and Burn
6. Skin Tone Colour Correction
7. Najczęstsze błędy w retuszu  

Warsztaty retuszu high end
ADVANCED
moduł indywidualny on-line

1350 PLN

Omówienie zaawansowanych metod retuszu stosowanych głównie w fotografii beauty, poprzez precyzyjne potraktowanie kolejnych etapów workflow obróbki z efektem high end. W trakcie pracy nie używam żadnych gotowych akcji ani pluginów. 
Wymagania: znajomość programu Photoshop i podstawowych technik retuszu.

Tematy omawiane podczas warsztatów:

1. Wstępne omówienie technik podstawowych.
2. Wywoływanie RAWu w programach typu CO i LR
3. Selekcja i maskowanie
5. Czyszczenie skóry (D&B normal, strong, contour)
4. Warstwy dopasowania
5. Warstwy pomocnicze
6. Retusz włosów, rzęs, brwi

7. Retusz oczu
8. Retusz ust

9. Praca na kanałach

10. Tonacja skóry, wyrównywanie koloru

11. Mastering curves  

Podane ceny są cenami netto. Cennik nie stanowi oferty w sensie handlowym. Podane ceny są poglądowe i mogą ulec zmianie w zależności od miejsca przeprowadzania warsztatów, ilości modelek.