warsztaty terminarz

Warsztaty fotografii sensualnej z modelką

kwiecień 2020 | Hotel Rezydencja w Piekarach Śląskich **** | Czas trwania: 10:00-16:00Cena: 690 zł

Zapraszam na spotkanie z fotografią sensualną czyli tą najbardziej kobiecą i zmysłową. Warsztaty to wspaniała okazja aby w urzekających wnętrzach Rezydencji samemu nauczyć się tworzyć kadry, na których każda kobieta poczuje się piękna. Towarzyszyć nam będą profesjonalne modelki, będziemy uczyć się wykorzystywać światło zastane jak i pracować z lampami i modyfikatorami światła, aby jak najlepiej oddać atmosferę zdjecia. Jako że praktyka to nie wszystko, całość poprzedzi krótkie wprowadzenie teoretyczne, podczas którego omówimy specyfikację sprzętową i ważne aspekty techniczne.

Będziemy pracować w kameralnym maksymalnie 5-cioosobowym gronie, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy opis warsztatów znajduje się pod poniższym linkiem.


Warsztaty fotografii studyjnej z modelkami

lato 2020 | Czas trwania: 10:00-17:00 | Cena: 590 zł

Fotografia studyjna jest dla mnie zawsze ekscytującym przeżyciem, uwielbiam wypróbowywać nowe setupy oświetleniowe, pracować z różnymi modyfikatorami, aby osiągnąć efekt, jaki mi aktualnie chodzi po głowie.

Studio to praca z lampami, a więc pełna kontrola nad światłem ale i sporo wiedzy potrzebnej do efektywnego ich wykorzystania.

Portret studyjny to moja ulubiona forma pracy z modelką, bo w zależności od zastosowanych technik można przedstawić tę samą osobę w zupełnie różnych odsłonach. I tego właśnie uczę na spotkaniach z fotografią studyjną.


Indywidualne warsztaty fotografii sensualnej z modelką

termin do ustalenia | Hotel Rezydencja w Piekarach Śląskich **** | Czas trwania: 10:00-14:00 | Cena: 1650 zł netto

Warsztaty dla każdego, kto woli zajęcia indywidualne od grupowych i wymaga uwagi prowadzącego skupionej tylko na nim. Dokładny termin warsztatów ustalamy indywidualnie. Zapraszam na spotkanie z fotografią sensualną czyli tą najbardziej kobiecą i zmysłową w urzekających wnętrzach Rezydencji. Podpowiem, jak samemu nauczyć się tworzyć kadry, na których każda kobieta poczuje się piękna. Towarzyszyć nam będą profesjonalna modelka, będziemy uczyć się wykorzystywać światło zastane jak i pracować z lampami i modyfikatorami światła, aby jak najlepiej oddać atmosferę zdjecia. Jako że praktyka to nie wszystko, całość poprzedzi krótkie wprowadzenie teoretyczne, podczas którego omówię specyfikację sprzętową i ważne aspekty techniczne.

Szczegółowy opis warsztatów znajduje się pod poniższym linkiem.


Backstage'owy film zrealizowany na styczniowych warsztatach fotografii sensualnej

29 stycznia 2017 | Warsztaty grupowe

Film nakręcony na ostatnich warsztatach fotografii sensualnej, które odbyły się w styczniu w pięknych apartamentach Rezydencja Luxury Hotel****.


Profesjonalny retusz zdjęć

termin do uzgodnienia | Tarnowskie Góry | Czas trwania: 10:00-16:00

Obróbka cyfrowa to bardzo ważny aspekt współczesnej fotografii, wysokie wymagania stawiane przez rynek publikacji drukowanych wymaga od fotografów nie tylko znajomości aspektów związanych z zarządzaniem barwą, znajomości aplikacji używanych w postprocessingu ale i rozległej wiedzy i znajmości aktualnych trendów. Retusz typu high-end stanowi najbardziej pracochłonny i wymagający sposób obróbki. Taki retusz nie jest koniecznoscią przy fotografii sensualnej czy portretowej ale przy np. beauty już tak. Na moich warsztatach omówię i zaprezentuję wszystkie najważniejsze kroki obróbki fotograficznej, które ja stosuję w codziennej pracy retuszerskiej.

Szczegółowy opis warsztatów znajduje się pod poniższym linkiem.najbliŻsze  warsztaty