Outdoor

Sesje portretowe w plenerze, portret dziecięcy, fotografia wnętrz, fashion, fotografia korporacyjna, sesje plażowe.

Fotografia dziecięca plenerowa /10 zdjęć/

790 PLN

Sesje w plenerze dla dzieci w wieku minimum przedszkolnym realizowana w pięknych okolicznościach przyrody w okresie od wiosny do jesieni. Sesja trwa około 1-1,5 h. Zdjęcia poddane są zaawansowanej obróbce fotograficznej. Podana cena dotyczy sesji w Tarnowskich Górach lub nabliższej okolicy, dla lokalizacji oddalonej więcej niż 25 km doliczam koszt dojazdu.
Każde dodatkowe ujęcie 59 zł/zdjęcie.
Czas oczekiwania na zdjęcia: maksymalnie 20 dni roboczych.

Fotografia wnętrz

od 3500 PLN

Fotografia wnętrz mieszkalnych, biurowych, handlowych, dla biur nieruchomości, projektantów wnętrz i klienta indywidualnego.

Fotografia korporacyjna/wizerunkowa

od 3500 PLN

Biznesowa fotografia wizerunkowa obejmująca sesję w miejscu pracy, fotografie pracowników /tzw. awatary/, wnętrz siedziby firmy, fotografie pracowników przy pracy, fotografie budynku bądź pomieszczeń firmy itp. Końcowa wycena zależy od indywidualnych ustaleń, ilości pracowników i wnętrz, lokalizacji firmy.
Czas oczekiwania na zdjęcia: w zależności od ilości materiału od 2-4 tygodni.
Cena obejmuje dojazd do 30 km.
Cena nie obejmuje usługi wizażysty i fryzjera.

Sesja autorska do kalendarza firmowego

od 5900 PLN

Sesja autorska z udziałem profesjonalnej modelki/modela bądź modelek/modeli w ustalonej tematyce i zaaranżowanej stylizacji. Sesja jest realizowana kompleksowo z udziałem wizażysty, fryzjera i stylisty. Zdjęcia są poddane szczegółowej obróbce z efektem high end. Wynikowo pakiet zdjęć zawiera 12 zdjeć na rozkładówki miesięczne + 1 na okładkę.

Podane ceny są cenami netto. Cennik nie stanowi oferty w sensie handlowym. Podane ceny są poglądowe i mogą ulec zmianie w zależności od rodzaju zlecenia, czasu trwania sesji, ilości produktów oraz stopnia skomplikowania sesji. Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty dopasowanej do Państwa zapotrzebowania.