Outdoor

Sesje portretowe w plenerze, portret dziecięcy, fotografia wnętrz, fashion, fotografia korporacyjna, sesje plażowe.

Fotografia dziecięca plenerowa /10 zdjęć/

690 PLN

Sesje w plenerze dla dzieci w wieku minimum przedszkolnym realizowana w pięknych okolicznościach przyrody w okresie od wiosny do jesieni. Sesja trwa około 1-1,5h. Zdjęcia poddane są zaawansowanej obróbce fotograficznej. Podana cena dotyczy sesji w Tarnowskich Górach lub nabliższej okolicy, dla lokalizacji oddalonej więcej niż 25 km doliczam koszt dojazdu.
Każde dodatkowe ujęcie 59 zł/zdjęcie.
Czas oczekiwania na zdjęcia: maksymalnie 20 dni roboczych.

Fotografia wnętrz

od 2500 PLN

Fotografia wnętrz mieszkalnych, biurowych, handlowych, dla biur nieruchomości, projektantów wnętrz i klienta indywidualnego.

Fotografia korporacyjna

od 3000 PLN

Profesjonalna fotografia korporacyjna obejmująca fotografie pracowników /tzw. awatary/, wnętrz siedziby firmy, fotografie pracowników przy pracy, fotografie budynku firmy itp. Końcowa wycena zależy od indywidualnych ustaleń, ilości pracowników i wnętrz, lokalizacji firmy.
Czas oczekiwania na zdjęcia: w zależności od ilości materiału od 2-4 tygodni.
Cena nie obejmuje usługi wizażysty i fryzjera.

Sesja autorska do kalendarza firmowego

od. 5000 PLN

Sesja autorska z udziałem profesjonalnej modelki bądź modelek w ustalonej tematyce i zaaranżowanej stylizacji. Sesja jest realizowana kompleksowo z udziałem wizażysty, fryzjera i stylisty. Zdjęcia są poddane szczegółowej obróbce z efektem high end. Wynikowo pakiet zdjęć zawiera 12 zdjeć na rozkładówki miesięczne + 1 na okładkę.

Podane ceny są cenami netto. Cennik nie stanowi oferty w sensie handlowym. Podane ceny są poglądowe i mogą ulec zmianie w zależności od rodzaju zlecenia, czasu trwania sesji, ilości produktów oraz stopnia skomplikowania sesji. Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty dopasowanej do Państwa zapotrzebowania.