Sensual

Sesje sensualne, buduarowe, kobiece w apartamentach hotelowych lub prywatnych wnętrzach.

Sesja sensualna PAKIET BASIC /10 zdjęć/

1100 PLN

Sesja sensualna to zdjecia o charakterze buduarowym, bardzo kobiecym realizowane zwykle w otoczeniu domowym, intymnym, w stylizacjach eleganckiego negliżu ale nie tylko. Ten pakiet jest przeznaczony dla pań, które najlepiej czują się we własnym domu lub same chcą określić miejsce sesji i obejmuje: sesję fotograficzną, dojazd do klientki do 30 km, obróbkę 10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia zostają poddane precyzyjnej obróbce z efektem high end. Aby uczynić spotkanie jeszcze przyjemniejszym, każda Pani otrzymuje krótki poradnik, który pomaga przygotować się do sesji.
Cena nie obejmuje usługi wizażysty i fryzjera.
Każde dodatkowe ujęcie: 65 zł/zdjęcie.

Sesja sensualna PAKIET PREMIUM /10 zdjęć/

1750 PLN

Kobieca sesja o charakterze buduarowym, realizowana w pięknych apartamentach hotelu Rezydencja.  Ten pakiet jest przeznaczony dla pań, które chcą kompleksowej usługi i obejmuje: sesję fotograficzną w apartamencie hotelowym, profesjonalny wizaż, pomoc w stylizacji włosów,  obróbkę 10 zdjęć w wysokiej rozdzielczości. Zdjęcia zostają poddane precyzyjnej obróbce z efektem high end. Aby uczynić spotkanie jeszcze przyjemniejszym, każda Pani otrzymuje krótki poradnik, który pomaga przygotować się do sesji. Całe spotkanie potrwa wraz ze stylizacją ok. 3h.
Każde dodatkowe ujęcie: 65 zł/zdjęcie.

Podane ceny są cenami netto. Cennik nie stanowi oferty w sensie handlowym. Podane ceny są poglądowe i mogą ulec zmianie w zależności od rodzaju zlecenia, czasu trwania sesji, ilości produktów oraz stopnia skomplikowania sesji. Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty dopasowanej do Państwa zapotrzebowania.