Studio

Sesje portretowe, beauty, edytorial, artystyczne, biznesowe.

Sesja biznesowa /8 zdjęć/

680 PLN

Sesja wizerunkowa o charakterze biznesowym realizowana w studio fotograficznym na jednolitym tle w stylizacjach formalnych. Sesja trwa w zależności od ilości przygotowanych stylizacji 2-4h. Zdjęcia zostają poddane zaawansowanej obróbce graficznej. 
Czas oczekiwania na zdjęcia do 20 dni roboczych.
Każde dodatkowe ujęcie 59 zł/zdjęcie
Cena nie obejmuje usługi wizażysty i fryzjera.

Sesja beauty do MUT 
/edytorial/

200 PLN/zdj.

Sesja odbywa się w moim studio fotograficznym w uzgodnionym terminie. Sesja musi byc zorganizowana minimum 7 dni przed terminem oddania zdjęć. Zdjęcia są obrobione z efektem high end i oddane w formacie drukarskim A4 w rozdzielczości 300 dpi.

Sesja fashion typu lookbook

40 zł/zdj.*

Sesja na potrzeby prezentacji produktów odzieżowych na stronach sklepu internetowego bądź katalogu produktowego, z udziałem jednej modelki/modela, 3-4 ujecia jednego produktu, sesja przewidziana na jeden dzień zdjęciowy.
Cena zawiera koszt przygotowania modela/modelki do sesji (wizaż, włosy).
*Ostateczna cena zależy od ilości odzieży, liczby modeli, stopnia obróbki (wycięcie z tła, szparowanie, potrzebny retusz produktu).   

Fotografia produktowa typu packshot


40 zł/zdj.*

Fotografia produktów na białym tle ze szczegółową obróbką, która pozwoli pokazać produkt w najlepszym świetle.
*Cena nie dotyczy fotografii produktów o specjalnym stopniu trudności tj. biżuterii, szkła, chromowanych. Tego typu produkt wyceniany jest indywidualnie.

Podane ceny są cenami netto. Cennik nie stanowi oferty w sensie handlowym. Podane ceny są poglądowe i mogą ulec zmianie w zależności od rodzaju zlecenia, czasu trwania sesji, ilości produktów oraz stopnia skomplikowania sesji. Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty dopasowanej do Państwa zapotrzebowania.