Studio

Sesje portretowe, beauty, edytorial, artystyczne, biznesowe.

Sesja biznesowa/wizerunkowa
/10 zdjęć/

1490 PLN

Sesja wizerunkowa o charakterze biznesowym realizowana w studio fotograficznym na jednolitym tle w stylizacjach formalnych. Sesja trwa w zależności od ilości przygotowanych stylizacji 2-4h. Zdjęcia zostają poddane zaawansowanej obróbce graficznej. 
Czas oczekiwania na zdjęcia do 20 dni roboczych.
Każde dodatkowe ujęcie 65 zł/zdjęcie
Cena nie obejmuje usługi wizażysty i fryzjera.

Sesja beauty pod publikację 
/edytorial/

270 PLN/zdj.

Wynikiem sesji jest pakiem 3-4 zdjęć. W przypadku sesji typu krokPoKroku cena zdjeć etapowych jest odpowiednio dużo niższa. Sesja odbywa się w moim studio fotograficznym w uzgodnionym terminie. Sesja musi być zorganizowana minimum 7 dni przed terminem oddania zdjęć. Zdjęcia są obrobione z efektem high end i oddane w formacie drukarskim A4 w rozdzielczości 300 dpi.

Sesja fashion typu lookbook

od 40 zł/zdj*

Sesja na potrzeby prezentacji produktów odzieżowych na stronach sklepu internetowego bądź katalogu produktowego, z udziałem jednej modelki/modela, 3-4 ujęcia jednego produktu, sesja przewidziana na jeden dzień zdjęciowy.

Cena nie obejmuje wynajmu studia na dzień zdjęciowy, stawki oraz przygotowania modela/modelki do sesji (wizaż, włosy).
*Ostateczna cena zależy od ilości odzieży, liczby modeli, stopnia obróbki (wycięcie z tła, szparowanie, potrzebny retusz produktu).   

Fotografia produktowa typu packshot

od 60 zł/zdj.*

Fotografia produktów na białym tle ze szczegółową obróbką, która pozwoli pokazać produkt w najlepszym świetle.
*Ostateczna cena zależy od ilości produktów i skomplikowania retuszu, nie uwzględnono ewentualnego szparowania.
*Cena nie dotyczy fotografii produktów o specjalnym stopniu trudności tj. biżuterii, szkła, chromowanych. Tego typu produkt wyceniany jest indywidualnie.

Podane ceny są cenami netto. Cennik nie stanowi oferty w sensie handlowym. Podane ceny są poglądowe i mogą ulec zmianie w zależności od rodzaju zlecenia, czasu trwania sesji, ilości produktów oraz stopnia skomplikowania sesji. Zapraszam do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty dopasowanej do Państwa zapotrzebowania.